Úvodní stránka
Mapa webu Napište nám Poslední změny
Úvod > Produkty > Zabezpečovací... > Digiplex > Klávesnice > K641R (DGP2-641RB)

K641R (DGP2-641RB)

DIGIGARD 85 Elegantní a snadno ovladatelná LCD klávesnice Digiplex K641, umožňuje snadný přístup ke všem bezpečnostním funkcím systému. Pomocí této klávesnice lze systém jednoduše a rychle ovládat, přehledně zobrazovat informace o stavu systému a modifikovat parametry a funkce systému. Displej se 32 znaky zobrazuje všechny základní stavy a napovídá postupy ovládání systému. Tato klávesnice navíc obsahuje integrovanou přístupovou čtečku.

Každou klávesnici v systému lze modifikovat dle aktuálních požadavků, vyplývajících z umístění klávesnice v objektu. Jeden systém může být tak ovládán z více klávesnic, kde každá klávesnice může mít umožněny odlišné možnosti ovládání (přidělení skupinám, možnost zobrazení ).
Pomocí této LCD klávesnice K641R, může být ovládán systém Digiplex 848,/ 96 NE i ústředny EVO48/96/192. Systémy se liší svým rozsahem, základní funkce a ovládání jsou totožné.. 

Vlastnosti:

  • Stejné parametry jako K641
  • 32 znaků pro popis jednotlivých parametrů
  • Modrý podsvit LCD
  • Zobrazování v češtině ( editovatelné )
  • Možnost přiřazení jedné, nebo více skupinám
  • 1 zóna a jedno PGM
  • Nezávislé nastavení zvonkohry
  • 14 jednodotykových tlačítek
  • 3 vestavěné panické poplachy
  • Nastavitelné podsvětlení, kontrast a rychlost přepínání zobrazení
  • Integrovaná přístupová čtečka
  • Čtecí dosah 10 cm ( karta ), 7 cm ( přívěsky )
  • Vstup pro odchodové tlačítko
  • Vstup pro monitorování dveří
  • Výstup pro ovládání elektrického zámku

Technické parametry:

 
Napájení 9 až 16 V ss
Proudová spotřeba 120 mA
Proudové omezení PGM 50 mA
Počet vstupů 1
Počet vstupů 9 až 16 Vss
Indikace napájení žlutá LED svítí
Indikace umístění žlutá a zelená LED blikají společně
Indikace chyby komunikace červená a žlutá blikají střídavě
LCD modře podsvícený 2 řádkový displej, 2 x 16 znaků