Nejnovější nástroj 2N Technologie – 2N AppeAR. Nová mobilní aplikace Vám umožní virtuálně nainstalovat každý IP interkom, přístupovou čtečku a záznamník v AR. Nabízí také detailní 3D modely produktů a také odkazy na všechny technické informace v kapse. Vyzkoušejte ji!

Víme, že při zahájení nového projektu chcete tři hlavní věci: pohodlí, jistotu, že děláte všechna správná rozhodnutí, a aby byli vaši zákazníci spokojení. Novou mobilní aplikace Vám umožní prohlížet si 2N produkty v rozšířené realitě a zároveň získat všechny podrobné informace a specifikace, které potřebujete.

Aplikace 2N AppeAR vám poskytuje skutečně vše, co potřebujete – ve vaší kapse. Je obzvláště užitečná, pokud máte projekt, kterým si nejste jisti – nebo pokud máte záludného zákazníka, který chce vědět, jak budou 2N IP interkomy, odpovídací jednotky a IP přístupové čtečky vypadat na jeho místě.

Virtuální instalace
Chcete se ujistit, že vámi vybraný produkt 2N se hodí k vaší instalaci? Jednoduše namiřte telefon s nainstalovaným 2N AppeAR na místo, které chcete nainstalovat, a sledujte, jak se vám zobrazí přímo před očima v měřítku 1:1

3D modely
Prohlédněte si podrobné 3D modely každého výrobku – se všemi rozměry a možností zobrazit je v rozloženém stavu. 

Technické informace
Získejte všechny potřebné technické informace na jednom místě, prakticky, včetně popisu výrobku a odkazů na všechny příslušné dokumenty.

Interaktivní portfolio výrobků
Užívejte si interaktivní portfolio výrobků: namiřte telefon na katalog 2N a sledujte, jak se výrobek objeví přímo u Vás, v reálném čase.

Proč používat 2N AppeAR?
Jednoduše řečeno – pro lepší přípravu a naprosté pohodlí: dvě nejdůležitější věci, které umožňují hladký průběh vašeho projektu. Mějte na dosah ruky všechny potřebné informace o všech 2N produktech. Budete tak rychle informovaní a pečlivě rozhodnutí

A co víc – pomocí aplikace můžete svým zákazníkům ukázat, jak skvěle budou výrobky 2N vypadat na jejich stavbách.

Pořiďte si aplikaci ještě dnes stažením z obchodu s aplikacemi pro iOS nebo Android – jen se nejprve ujistěte, že vaše zařízení podporuje funkce rozšířené reality (pro iPhone a iPad je vyžadován systém iOS 15 nebo iPad OS 15 a vyšší, pro Android 7.0 Nougat nebo vyšší).

Nejčastější dotazy FAQ

Jak mohu aplikaci stáhnout a nainstalovat?
Aplikaci 2N AppeAR lze stáhnout a nainstalovat prostřednictvím obchodů s aplikacemi pro systémy iOS a Android.

Můj telefon neregistruje zeď jako povrch. Proč tomu tak není?
Pro použití nebo dosažení lepších výsledků funkcí rozšířené reality (zejména detekce povrchu) je zásadní osvětlení a někdy i textura povrchu. Čím lepší je osvětlení, tím vyšší je pravděpodobnost, že mobilní zařízení úspěšně detekuje povrch. Pokud jde o povrchy, na kterých chcete zobrazit produkty 2N, povrch s větší texturou má větší šanci, že jej rozšířená realita rozpozná.

Je možné při používání 3D katalogu pohybovat s výrobkem nebo jej přibližovat?
To bohužel možné není, protože aplikace zobrazuje výrobek v poměru 1:1, abyste si mohli udělat lepší představu o jeho velikosti. Pokud chcete pomocí 3D katalogu vidět více detailů, přibližte telefon ke katalogu.

Je možná jiná jazyková verze?
Prozatím je k dispozici pouze čeština a angličtina. Pokud společnost 2N zaznamená zvýšenou poptávku po dalších jazycích, zváží jejich přidání.