Umělá inteligence hraje velmi důležitou roli v inteligentní analýze videa, zvyšuje výkon monitorování a šetří lidskou práci. Právě kvůli těmto skutečnostem společnost Milesight aplikuje technologii AI na síťové kamery, k dosažení ještě kvalitnějšího inteligentního monitorování.

Nová řada AI kamer, díky čipu s umělou inteligencí, poskytuje vysoce kvalitní obraz a inteligentní funkce. Čip je schopen ještě kvalitnějšího rozpoznávání lidí, vozidel a objektů, než doposud – technologie umělé inteligence nově neřeší pohyb jen jako hýbající se pixely, ale spolehlivě rozpozná lidi nebo auta a eliminuje tak falešné pohyby (zvířata, listí, stíny).

Je spolehlivá
Mnohem přesnější rozpoznávání situací u počítání osob –  tím se může společnost Milesight díky pokročilé umělé inteligenci pochlubit. Nabízí Vám mnohem přesnější rozpoznávání osob prostřednictvím předem automaticky trénovaného algoritmu. To vše, v reálném čase.

Je přínosem
Inteligentní detekce obličeje přivádí bezpečnostní dohled na novou úroveň. Série AI kamer Milesight detekuje lidské tváře a následně zvládne pořídit snímek a uložit do systému. Tato funkce výrazně zvyšuje efektivitu sledování – díky snímání, lze dotyčné lidi rychle vyhledat a identifikovat. Technologie umělé inteligence v nové generaci Milesight je opravdovým přínosem pro odvětví spojené s populací – veřejná bezpečnost, kontrola přístupu, řízení a kontrola podnikání,…