Odpovídací jednotka 2N® Indoor Talk se díky designovému zpracování hodí do každého bytu a domu. Estetického vzhledu bylo docíleno pomocí skleněného povrchu a efektního podsvícení ikon. Důraz byl však kladen především na výběr těch nejkvalitnějších audio komponent pro dosažení kvalitního zvuku. S venku stojícími návštěvníky si tak můžete promluvit, jako by stáli vedle vás. Pozvěte je dál a stiskem ikony jim z pohodlí domova otevřete dveře.

2N Indoor talk black

PŘEDSTAVENÍ ODPOVÍDACÍ JEDNOTKY 2N® INDOOR TALK

Cenově dostupná a přesto elegantní odpovídací jednotka s těmi nejkvalitnějšími audio komponenty pro dosažení HD zvuku.

TYPICKÉ VYUŽITÍ

HLASOVÁ KOMUNIKACE Z POHODLÍ DOMOVA

Promluvte si s návštěvou čekající u vchodových dveří a z pohodlí svého bytu jí otevřete. Stejně tak jednoduše můžete zavolat recepční a zjistit, jestli dorazila vaše pošta, pozvat svého souseda na kávu nebo se spojit s druhou odpovídací jednotkou ve svém bytě. Ideálním řešením je IP interkom s hands-free odpovídací jednotkou.

VIDEO KOMUNIKACE S HLASITÝM PŘÍPOSLECHEM

Ve všech obytných komplexech a rodinných domech chtějí obyvatelé vidět a slyšet, kdo a za jakým účelem jim zvoní u dveří. Nikdo nechce sjíždět 20 pater výtahem či jít až ke vchodu kvůli každému zazvonění. Perfektním řešením je video interkom s hands-free odpovídací jednotkou.

DVEŘNÍ VIDEO KOMUNIKACE PRO REZIDENČNÍ TRH

Vítejte své návštěvy na úrovni. Vyberte si stylový dveřní interkom od 2N. Oceníte nejen zvýšenou bezpečnost vašich blízkých, ale i moderní design, revoluční funkce a maximálně odolný materiál.

Více na eshopu