Vysoká kvalita bez kompromisu.

Snadno personifikovatelný systém – Milesight navrhuje produkty tak, aby byly jednoduché na ovládaní, designově přívětivé, ale zároveň výrobkům neubírá na kvalitě.

Responzivní a na úrovni.

Společnosti Milesight se daří skvěle a rychle reagovat na trh, ale i potřeby zákazníků. I přes nepříznivou situaci s pandemií, uvedla společnost Milesight na trh řadu nových produktů a řešení – dokázala skvěle zareagovat na nově vzniklé situace ohledně vládních a protipandemických opatření – kamery pro automatické počítání osob. Společnost Milesight pomáhá hledat funkční a velmi chytrá řešení nejen v oblasti opatření proti Covid-19, mimořádné ochranné a užitečné řešení můžete od této značky očekávat v každé situaci.

Šťastný nový rok, Milesight!

Ale co přinesl ten minulý? Rok 2020 přinesl ještě jednu “dvacítku”.  A to 20% nárůst společnosti Milesight. Jsme rádi, že jsem u toho, společnosti gratulujeme. Za vzrůstem společnosti stojíte Vy, věrní zákazníci, kteří tuto nadčasovou značku pro SMART řešení budoucnosti podporujete a sdílíte vždy stejnou základní hodnotu. Kromě přispění na pole kamerového systému, se značka rozšiřuje i do pole AIoT technologií. Těšíme se, co toto spojení, společně s novým rokem, přinese.

PANORAMA IP
PANORAMA IP
PTZ IP KAMERY
BOX IP KAMERY
MINI IP
NVR IP