Hlavní popis newsletteru

Snižte náklady na interkom ve velkých bytových domech

Jak vypadá interkom v projektu pro dům s 35 byty? Má 35 tlačítek? No proč ne, 2N® IP Verso jich může mít až 146. Ale měli byste vědět, že to jde výrazně levněji a taky stylověji.

Představte si už zmíněných 35 bytů. Máte dvě možnosti. Dáte ke dveřím čtyři dvoumodulové rámy plné tlačítek a interkom bude mít na šířku víc než půl metru. Druhá možnost je použít barevný dotykový displej. 2N® IP Verso s dotykovým displejem u dveří udělá i z obyčejného paneláku luxusní rezidenci.

Ta důležitější část je, že při 35 tlačítkách (7 modulů s 5 tlačítky) už vyjde alternativa s dotykovým displejem levněji. I provozní náklady se sníží. Už nemusí nikdo jezdit k domu měnit jmenovky, když se nastěhuje nový nájemník. Adresář v displeji může správce objektu upravit klidně z kanceláře na druhém konci města.


Co všechno dotykový displej umí?

Do adresáře kontaktů dotykového displeje uložíte až neuvěřitelných 10 000 kontaktů, ale takhle velký dům asi v projektu nemáte. Navíc můžete adresář uspořádat do tzv. stromové struktury. Návštěvník si v prvním kroku vybere patro a až pak samotné číslo bytu, kam se chce dozvonit. Pokud je adresář se jmény, hodí se možnost vyhledávání.

Dotykový displej vám ale přináší víc než jen adresář kontaktů. Umí zobrazit klávesnici, která může sloužit i jako kontrola přístupu. Vyťukáním PIN kódu otevře obyvatelům nebo úklidové službě dveře. Navíc umí displej zobrazit klávesnici pokaždé jinak – přeházet čísla. Pro zloděje je pak mnohem obtížnější odpozorovat vyťukaný kód. To ještě není všechno. Displej v klidovém režimu zobrazí číslo popisné domu, obrázek nebo dokonce video.Vyzkoušejte bezplatné webináře od 2N

V současné době jsou klasická školení zrušena a na nové termíny si pravděpodobně ještě dlouho počkáme. Společnost 2N přišla s vylepšeným konceptem webinářů. Webináře 2N jsou bezplatné, nejsou omezeny počtem účastníků a schvalování registrací probíhá automaticky, takže se k webináři můžete přihlásit na poslední chvíli.

Přímo ze svého domova, popřípadě ze své kanceláře, můžete získat přehled o aktuálních trendech a potřebách trhu a svým zákazníkům tak budete moci i nadále poskytovat služby na té nejvyšší úrovni.

Jak se přihlásit?

Přejděte na web training.2n.cz, zaregistrujte se, potvrďte e-mail a přihlašte se. Pokud chcete můžete si v nastavení svého účtu zvolit češtinu jako výchozí jazyk (výchozím jazykem je jinak angličtina). V katalogu kurzů si najděte ten, který chcete absolvovat, klikněte na tlačítko "Získat tento kurz" (popř. "Add to my courses") a poté se registrujte na termín, který vám z nabízených vyhovuje nejvíce.

Nejbližší webináře

Obchodní webináře

27.5.2020 v 10:00
Portál My2N.com a nový model předplatného služby 2N® Mobile Video
Informace o tomto webináři
3.6.2020 v 10:00
2N Komplexní řešení pro bytové domy
Informace o tomto webináři

Technické webináře

2.6.2020 v 14:00
2N IP Interkomy - Základní školení
Informace o tomto webináři
3.6.2020 v 14:00
2N IP Interkomy - Základní školení
Informace o tomto webináři
4.6.2020 v 10:00
2N Lift - Instalace a konfigurace
Informace o tomto webináři
4.6.2020 v 14:00
2N IP Interkomy - Konfigurace přístupu
Informace o tomto webináři
9.6.2020 v 11:00
2N Access Commander - Instalace a Základní nastavení
Informace o tomto webináři
10.6.2020 v 11:00
2N Access Commander - Rozšířená nastavení
Informace o tomto webináři
11.6.2020 v 11:00
2N Access Commander - Integrace
Informace o tomto webináři