Na svém mobilním telefonu potřebujete aplikaci 2N® Mobile Key. Ta je k dispozici pro iOS i pro Android platformy a je zdarma.

Dále jsou to 2N čtečky s podporou Bluetooth. Konkrétně se jedná o produkty z rodiny 2N Access Unit 2.0, 2N Access Unit M a interkom 2N® IP Verso.

Pro přehlednou a rychlou správu přístupového systému i samotných mobilních přístupových údajů, doporučujeme použít software 2N® Access Commander.

Pro některé dveře sami nastavte nejvhodnější režim otevírání dveří telefonem. Jinde můžete dát uživatelům na výběr.

  • Naprosté pohodlí zajistí Touch režim. Uživatel se pouze dotkne rukou nebo loktem čtečky, a přitom nechá telefon v kapse.
  • Vyšší bezpečnost přináší bezkontaktní Tap in app režim. Uživatel musí odemknout svůj mobil, otevřít aplikaci a stisknout virtuální tlačítko. Je to také ideální způsob, jak si z auta otevřít vjezd na parkoviště. 
  • Zcela bezkontaktní otevírání dveří zajistí Motion režim. Stačí se přiblížit s telefonem v kapse k interkomu s kamerou, případně mávnout rukou, a dveře se otevřou. 
  • Poslední je Card režim. Telefon funguje jako karta a uživatel ho musí přiložit téměř až ke čtečce. Je to obdoba oblíbené NFC technologie, ale s WaveKey to funguje s Android i iOS telefony.

Objevte WaveKey ve videu.