2N Project Designer

2N Project Designer

Jedinečný nástroj pro tvorbu projektů ve vylepšené podobě

Instalační krabici už do projektu nikdy nezapomenete přidat! Co dalšího bylo na základě vaší zpětné vazby upraveno v nové verzi nástroje 2N Project Designer?

Tým 2N zapracoval několik změn, díky kterým bude vytvoření řešení dveřní komunikace a kontroly přístupu ještě přehlednější. Zpracováváte rezidenční nebo komerční projekt? Vyberte typ a nástroj vám doporučí ty správné interkomy, odpovídací jednotky i přístupový systém. Každý produkt můžete upravit přesně podle svých představ. Sami zvolíte, jaké chcete moduly, jestli budete produkt instalovat na povrch, nebo do zdi. Nástroj vám podle vaší volby doporučí potřebné instalační příslušenství. 2N Project designer vám pomůže i s výběrem licencí. Stačí zaškrtnout potřebné funkce.

Až budete spokojeni s nakonfigurovanými produkty, snadno upravíte jejich počet. Do projektu můžete přidat jakékoliv další příslušenství. Hotový projekt lze vyexportovat a výsledný soubor poslat vašemu obchodníkovi (viz. níže).

Používáním 2N Project Designeru šetříte cenný čas. Neváhejte si tento jedinečný nástroj vyzkoušet právě teď.


2N Project Designer

Export projektu do XLS

Po dokončení práce na projektu si výsledek můžete vyexportovat do souboru XLS. Jako autorizovaný distributor produktů 2N pro Českou republiku vám výsledný projekt naceníme. K tomu nám stačí vyexportovaný soubor zaslat buď e-mailem, nebo ještě lépe přes formulář pro nacenění projektů, který naleznete na našich domovských stránkách.Vyzkoušejte bezplatné webináře od 2N

V současné době jsou klasická školení zrušena a na nové termíny si pravděpodobně ještě dlouho počkáme. Společnost 2N přišla s vylepšeným konceptem webinářů. Webináře 2N jsou bezplatné, nejsou omezeny počtem účastníků a schvalování registrací probíhá automaticky, takže se k webináři můžete přihlásit na poslední chvíli.

Přímo ze svého domova, popřípadě ze své kanceláře, můžete získat přehled o aktuálních trendech a potřebách trhu a svým zákazníkům tak budete moci i nadále poskytovat služby na té nejvyšší úrovni.

Jak se přihlásit?

Přejděte na web training.2n.cz, zaregistrujte se, potvrďte e-mail a přihlašte se. Pokud chcete můžete si v nastavení svého účtu zvolit češtinu jako výchozí jazyk (výchozím jazykem je jinak angličtina). V katalogu kurzů si najděte ten, který chcete absolvovat, klikněte na tlačítko "Získat tento kurz" (popř. "Add to my courses") a poté se registrujte na termín, který vám z nabízených vyhovuje nejvíce.

Nejbližší webináře

Obchodní webináře

29.4.2020 v 10:00
Portál My2N.com a nový model předplatného služby 2N® Mobile Video
Informace o tomto webináři
6.5.2020 v 10:00
2N Komplexní řešení pro bytové domy
Informace o tomto webináři
13.5.2020 v 10:00
Portál My2N.com a nový model předplatného služby 2N® Mobile Video
Informace o tomto webináři

Technické webináře

29.4.2020 v 14:00
2N IP Interkomy - konfigurace volání
Informace o tomto webináři
29.4.2020 v 16:00
2N Access Commander - Rozšířená nastavení
Informace o tomto webináři
30.4.2020 v 10:00
2N Access Commander - Integrace
Informace o tomto webináři
30.4.2020 v 14:30
2N IP Interkomy - konfigurace přístupu
Informace o tomto webináři