Moderní čtečka s řadou instalačních možností

2N Access Unit 2.0

moderní přístup do budov pomocí telefonu RFID karet PIN kódu kde koupit

Potřebujete do projektu elegantní přístupovou čtečku? Z jednotek 2N Access Unit 2.0 budou nadšení všichni obyvatelé luxusních rezidencí. Vyberte si moderní přístup mobilním telefonem nebo otiskem prstu ZDE

Máte radši klasické metody? Pak nabízíme čtečku RFID karet nebo přístup pomocí PIN přes klávesnici.

Nemůžete se rozhodnout? Vyberte si kombinaci více metod v jednom.

Kontrolér v našem portfoliu nehledejte, je součástí každé čtečky.

  • Ideální do rezidenčních projektů
  • Flexibilní pro uživatele
  • Nepotřebujete kontrolér
  • Rychlá instalace a vzdálená správa
  • Instalace do zdi i na sklo
  • Nestárnoucí řešení
2N telekomunikace Eurosat CS e-shop

Menší rozměry
Nejenže můžete nabídnout větší flexibilitu, ale také nebudete muset plýtvat místem ani penězi na kombinaci několika zařízení a modulů dohromady. Tato nová přístupová čtečka 2N® Access Unit 2.0 je typickou přístupovou čtečkou od společnosti 2N: je elegantní, kompaktní a má moderní vzhled.

Vyladěná funkčnost
Na této přístupové čtečce 3 v 1 jsme pracovali opravdu dlouho. Testovali jsme sedm prototypů, abychom se ujistili, že tuto přístupovou čtečku může používat každý uživatel bez ohledu na jeho zkušenosti nebo věk.

Dostupná i jako modul k 2N® IP Verso
Tuto čtečku kombinující několik technologií dohromady využijí i uživatelé zařízení 2N® IP Verso. Od této chvíle můžete v tomto modulárním IP interkomu ušetřit jednu pozici a spojit všechny metody pro zajištění přístupu do jednoho modulu. 

Kompatibilní s 2N® PICard
Jsou zabezpečené RFID karty požadavkem ve vašem projektu? Nemusíte se obávat – přístupová čtečka 2N® Access Unit 2.0 podporuje čtení karet MIFARE® DESFire® EV2 / EV3 šifrovaných pomocí nové aplikace 2N® PICard Commander!

Eurosat CS 2N Telekomunikace kde koupit moderní přístup do budov

Doplňte svůj projekt a poskytněte obyvatelům maximální flexibilitu a větší bezpečnost. Tento modul kombinuje tři přístupové technologie v jediném zařízení – to znamená, že můžete doplnit špičkový mobilní přístup založený na technologii WaveKey záložním PIN kódem (nebo je zkombinovat dohromady pro případ dvoufázové autentizace, pokud to projekt vyžaduje).

Příznivci tradičních metod mohou stále používat RFID karty a klíčenky. Tato čtečka navíc čte i zabezpečené přístupové údaje pomocí technologie 2N® PICard.

  • Naprostá flexibilita pro zákazníky
  • Více fázové ověřování
  • Kompatibilní s technologií 2N® PICard
modul pro IP Verso 2N telekomunikace přístup do budovy mobilem