Hlavní popis newsletteru

Ajax - výdrž baterií

Ajax je moderní bezdrátový bezpečnostní systém, v jehož portfoliu nalezneme produkty, které nabízí ochranu proti vloupání (detektory pohybu, rozbití skla nebo otevření oken a dveří) i proti nehodám (požár, zaplavení, únik CO). Mezi největší výhody systému Ajax patří kromě snadné instalace komponent a intuitivní mobilní aplikace i bezpečná bezdrátová komunikace, která dokáže data přenášet na velké vzdálenosti, a to při zachování dlouhé životnosti baterie.

Životnost baterií ovlivňuje mnoho faktorů, které se u jednotlivých komponent liší. Jiná je u detektoru AJAX MotionCam, při slabším radiovém signálu „Jeweller“ a nízké provozní teplotě a jiná je u komponenty při ideálních podmínkách. Jistě vás zajímá například to, jak dlouho může venkovní siréna Ajax StreetSiren signalizovat poplach před úplným vybitím.

On-line kalkulačka výdrže baterií

Na webových stránkách ajax.systems nově naleznete on-line kalkulačku, pomocí které přesně zjistíte životnosti jednotlivých komponent systému při konkrétních podmínkách provozu - síle radiového signálu, provozní teplotě, ping intervalu detektoru a dalších nastavení, která jsou často konkrétní pro dané zařízení. Díky kalkulačce zjistíte jaké faktory ovlivňují životnost baterie, pomůže vám to při optimalizaci životnosti baterie u jednotlivých zařízení a také se dozvíte kdy a jak baterie měnit.

Náhled on-line kalkulačky


Ukázka on-line kalkulačky

Přejít na e-shop