Akce Milesight

Akce Milesight na e-shopu

Milesight je moderní technologickou společností založenou v roce 2011, specializující se na návrh, vývoj a výrobu nejvýkonnějších řešení pro dohled nad videem určeném pro globální trh. V jejím portfoliu nalezneme IP kamery (MINI, PRO, PTZ, BOX, panoramatické kamery a kamery s rozpoznáním SPZ), NVR, software a mobilní aplikace. Milesight svoje výrobky nabízí prostřednictvím celosvětové sítě distributorů a prodejců a nabízí nadstandardní předprodejní i poprodejní služby včetně technické podpory překračující očekávání zákazníků. Součástí této sítě je i Eurosat CS.


Bluetooth rádio za nákup Milesight

Při objednávce produktů Milesight nad 10000 Kč obdržíte zdarma bluetooth radiobudík s bezdrátovým dobíjením mobilního telefonu.

Uvedené částky jsou bez DPH. Akce platí do konce roku nebo do vyčerpání zásob. Platí pouze při nákupu prostřednictvím e-shopu.

Přenosná TV za nákup PTZ kamery MS-C2941-X23RPB/V

Při nákupu PTZ kamery MS-C2941-X23RPB/V obdržíte jako dárek přenosný multimediální televizor s akumulátorem.

Akce platí do konce roku nebo do vyčerpání zásob. Platí pouze při nákupu prostřednictvím e-shopu.

Ke každému nákupu Milesight reklamní taška zdarma

Ke každé objednávce s produkty Milesight dostanete reklamní tašku přes rameno s motivem Milesight jako dárek.

Akce platí do konce roku nebo do vyčerpání zásob. Platí pouze při nákupu prostřednictvím e-shopu.

Navíc při nákupu zboží Milesight nyní dostanete více kreditů, než za nákup jiných produktů. Obdržené kredity můžete uplatnit jako slevu při dalším nákupu! Vyberte si z nabídky Milesight ještě dnes.