Hlavní popis newsletteru

Bezkontaktní teploměry HDTEC

Představujeme vám novou PRO řadu bezkontaktních infra měřících teploměrů pro kontrolu přístupu osob na základě tělesné teploty. Je možné je přišroubovat na zeď, na stojan stativu a nebo pomocí oboustranné lepící pásky na hladký a čistý povrch.

Ideální jsou pro použití do vstupů obchodů, lékáren, továren, škol, restaurací, kancelářských budov a dalších. Teploměry jsou vybaveny optickým a zvukovým alarmem. Teplota měřené osoby je zobrazena na LED displeji, rychlost měření je typicky 0.5s, maximálně 1s. Teploměr vyniká vysokou přesností, kdy odchylka měření je +/- 0.2 °C.


HDK3PRO

Bezkontaktní teploměr tělesné teploty s podporou alarmového výstupu (spínací a pulzní signál). Teploměr je určený k instalaci na zeď, na stojan stativu a nebo pomocí oboustranné lepící pásky na hladký a čistý povrch.

Limit tělesné teploty pro alarm je nastavitelný v rozsahu 37 - 38 °C. Dosah měření 5 - 10 cm, Přesnost +/- 0.2 °C, rychlost měření typicky do 0.5 s.


HDK9PRO

Bezkontaktní dávkovač desinfekce a bezkontaktní infra teploměr s optickým a zvukovým alarmem. Zásobník na desinfekci má objem 1000 ml.

Dosah měření 5 - 10 cm, Přesnost +/- 0.2 °C, rychlost měření typicky do 0.5 s.