Veřejné toalety, zejména uvnitř kancelářských nebo obchodních budov, jsou nejčastěji používaným zařízením v každém sektoru. Jeho hygiena souvisí s kvalitou Vaší instituce. Mnoho opakujících se problémů, jako je zápach na toaletě nebo dlouhé čekání ve frontě, zanechává na návštěvnících ne moc dobré dojmy. Vzhledem k rostoucím obavám o veřejné zdraví, společnost Milesight vyvinula řešení Smart Toilet, které Vám v těchto problémech pomůže.

AM107 obsahuje několik vestavěných senzorů, jako je: teplota, vlhkost, úroveň aktivity (PIR), CO2, TVOC, barometrický tlak a světlo, které monitorují podmínky prostředí a míry využití toalety v reálném čase.
“AI Workplace” senzor Vám pomůže indikovat, zda je konkrétní místnost obsazena a instalací Chytrého tlačítka mohou starší a zdravotně postižené osoby snadno získat okamžitou pomoc kdykoli, když se na záchodě potýkají s nouzovou situací.

Nejen chytré toalety, ale i celé firmy, zemědělský průmysl, domácnosti, města, vesnice… Svět IoT je neomezený a velmi chytře propojený. Ovládněte tyto nové technologie teď hned a mějte tak náskok před budoucností.