Webinář Routeplan.cz

Webinář - Jak na efektivní plánování servisních výjezdů

Vážení zákazníci,
srdečně vás zveme k dalšímu webináři společnosti Eurosat, který proběhne ve čtvrtek 25.2 v 10:00 a bude se věnovat představení naší služby Routeplan, pomocí které můžete efektivně plánovat vaše servisní výjezdy.

Webinář je bezplatný, bude trvat přibližně půl hodiny a probíhat bude prostřednictvím živého vysílání na youtube. Vysílání bude neveřejné, je tedy třeba znát spávný odkaz - https://youtu.be/9lXPafNNzn4.

Kdy webinář proběhne?

Co bude obsahem webináře?

Webinář je určen zejména pro ty z vás, kdo hledají efektivní řešení pro každodenní obsluhu zákazníků a zakázek v terénu. Jste firma s větším množstvím techniků, kteří každý den vyjíždí za prací do terénu? Máte zakázky a zákazníky rozmístěné do různých bodů na mapě? Hledáte časově šetrnější řešení? V našem cca 30 minutovém webináři na všechny tyto otázky poskytneme odpovědi.


Nechcete na webinář zapomenout?

Po otevření odkazu na webinář si mohou přihlášení uživatelé na youtube zapnout připomenutí. Slouží k tomu ikona zvonečku v levém rohu obrazovky s textem "Nastavit připomenutí". Youtube vás pak prostřednictvím notifikací upozorní na začínající živé vysílání.

Půl hodiny před začátkem přenosu notifikace rozešleme i my přihlášeným uživatelům na webu Eurosat. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, vyplňte váš e-mail do jednoduchého registračního formuláře na našich stránkách a nejpozději 30 minut před začátkem webináře vám pošleme e-mail s upozorněním.

Pozn.: Pro přístup k webináři se není potřeba předem registrovat, registrace slouží pouze pro účely včasného e-mailového upozornění před začínajícím webinářem.


Starší webináře

Zmeškali jste nějaký webinář? Žádný problém, naše webináře si můžete prohlédnout i zpětně!