Kompatibilita a bezpečnost

Kompatibilita

Síťové kamery Milesight jsou kompatibilní se systémy Milestone Systems, NUUO, Axxonsoft, Hikvision, I2V Systems, Digivod gmbh, Digifort, Aimetis, Synology a Network Optix a mnohými dalšími.

Síťové kamery Milesight jsou navrženy pro snadnou interoperabilitu a jsou kompatibilní s ONVIF, což lze snadno použít k nastavení profesionálního IP monitorovacího řešení s různými video zařízeními včetně úložných systémů, produktů pro analýzu videa a systému pro správu videa od předních výrobců.

Široká kompatibilita s předními značkami je nutným předpokladem k úspěchu na dnešním trhu. Zákazník může snadno měnit jednotlivé komponenty již nainstalovaného kamerového systému, nebo jej může vhodně doplňovat o produkty Milesight.

Kompatibilita

Bezpečnost

ScadaSudo

ScadaSudo je přední světová společnost, zabývající se kybernetickou bezpečností. Byla zřízena předními odborníky v oblasti průmyslové kontroly a informačních technologií. Cílem této společnosti je poskytnout vhodné a relevatní řešení v oblasti, kde hrozí kybernetické útoky.

Firma aktivně hledá bezpečnostní rizika na síti, zároveň na objednávku testuje vybrané produkty nebo aplikace všude tam, kde se vyskytují průmyslové a automatizované systémy řízené počítačem. Týmy ScadaSudo udržují aktivní bezpečnostní prověrku.

Bezpečnostní certifikace ScadaSudo

Co se u produktu například testuje?

  • 3 úrovně hesla, s různými úrovněmi oprávnění
  • podpora protokolu 802.1x s radius autentizací serveru
  • podpora https prostřednictvím certifikace ssl
  • podpora metod šifrování: TLS 1.2, SSL, DES, 3EDS
  • upgrade firmwaru je povolen pouze výrobním podpisovým souborem
  • důvěryhodné hardwarové moduly
  • a mnohé další..

V nezávislém testu společnosti ScadaSudo zaměřeném na kybernetickou bezpečnost výrobky společnosti Milesight prospěly, a to dokonce s maximálním počtem bodů. Produkty Milesight jsou ve všech směrech odolné vůči současným kybernetickým útokům.

Kybernetická bezpečnost Milesight IP kamer Výsledek testu ScadaSudo
Bezpečnost
​​​​​​

Milesightalternativnitext