Hlavní popis newsletteru

Široká interoperabilita Milesight

Společnost Milesight, jako poskytovatel špičkových řešení pro dohled nad videem a člen ONVIF, se věnuje dodržování standardů ONVIF, přináší nejpokročilejší inovace a nabízí flexibilní možnosti pro zákazníky po celém světě.

Hlavní popis newsletteru

Profil G

Kamery Milesight vyhovující ONVIF profilu G, podporují nejen konfiguraci, požadavky a ovládání záznamu videa, ale také podporu pro příjem zvukového a metadatového streamu, což přináší pohodlí při ukládání a vyhledávání záznamu pomocí edge storage.

Hlavní popis newsletteru

Profil Q

Cílem ONVIF profilu Q je poskytnout rychlé nalezení a základní konfiguraci zařízení vyhovujícím tomuto profilu. Profil Q také zahrnuje specifikace konfigurace TLS pro produkty, které tuto funkci podporují. TLS je bezpečný komunikační protokol, který umožňuje samotným zařízením ONVIF komunikovat s klienty v síti způsobem, který chrání před neoprávněným zásahem a odposlechem.

Hlavní popis newsletteru

Profil S

Pro základní video stream Milesight podporuje ONVIF profil S v síťových kamerách, které podporují ovládání PTZ, příjem zvukového a metadatového streamu, reléové výstupy pro konformní klienty a zařízení.

Hlavní popis newsletteru

Profil T

Profil T podporuje funkce streamování videa, jako je použití formátů H.264 a H.265, nastavení zobrazování, alarmové události a ovládání PTZ. Síťové kamery Milesight splňují technické parametry ONVIF Profile T.

Hlavní popis newsletteru