Nové detektory AMC

PTZ kamery Milesight

Kamerová řada Milesight PTZ je vybavena schopností posunu, náklonu a přiblížení, takže poskytuje jedinečný přehled a skvělé detaily pomocí jediné kamery. S flexibilními možnostmi v kompaktním provedení, 1/1.8” velkým snímačem a 12 - 48 násobným optickým zoomem poskytují tyto kamery špičkové funkce, které jsou očekávány u nejlepších PTZ kamer. Pro ty co vyžadují nejvyšší bezpečnostní požadavky je k dispozici rozlišení 4K a inteligentní video analýza.

Chytré funkce pro vidění neviditelného

Posuv, náklon a přiblížení
Díky 360° nekonečnému otáčení, až 95° náklonu a flexibilnímu optickému zoomu od 12x do 42x jsou kamery Milesight PTZ schopné zachytit široké a rychle se měnící scény s okamžitým zaostřením.

PTZ automatické sledování
Vytvořením 3D modelu v rámci monitorovacího rozsahu mohou kamery Milesight PTZ automaticky řídit směr a úroveň přiblížení, aby po detekci cíle mohly objekt označit a sledovat.

Vynikající kvalita obrazu
PTZ kamery Milesight mají zabudovanou kombinaci pokročilých technologií, včetně 0,001 Lux Starlight, 140dB Super WDR, smart IR II do 300m a vysoce kvalitní deblur, které zaručují vysoce kvalitní záznam s jasnými detaily.

Široká interoperabilita
Milesight PTZ kamery jsou ONVIF kompatibilní se zařízenímí předních světových výrobců a softwarem třetich stran, což přináší značnou flexibilitu a efektivitu v rámci jednotlivých CCTV instalací.

Kompletní příslušenství
Milesight poskytuje různé montážní příslušenství, které zajišťuje, že se Milesight PTZ kamery hodí do jakéhokoli instalačního prostředí.
Katalogy Milesight v PDF

Kompletní katalog 2020 PTZ kamery 2020 Panoramatické kamery 2020

Katalogy kamer naleznete také v e-shopu u každého produktu Milesight v sekci ke stažení.