Hlavní popis newsletteru

Milesight Super WDR Pro

WDR je technologie, která rozšiřuje dynamický rozsah kamery tak, aby pokrýval větší rozpětí mezi světlými a tmavými oblastmi snímku. Tím se výsledný obraz stane zřetelnější.

Milesight Super WDR Pro poskytuje datový výstup ze tří snímků s různým expozičním časem, které kombinuje do jednoho jasného obrazu.

Díky speciálnímu zpracování signálu pomocí ISP (Image Signal Processor) to ve srovnání s klasickou funkcí WDR se dvěma expozicemi umožňuje zlepšení kvality obrazu při nízkém osvětlení. Kvalitativní rozdíl mezi 3v1 Super WDR Pro a klasickou WDR IP kamerou je vidět zejména u rychle se pohybujících objektů. Funkce Super WDR Pro navíc nabízí několik režimů WDR pro rozdílné potřeby - low WDR, high WDR nebo auto WDR.

Schopnost rozpoznat detaily i ve videu pořízeném za nepříznivých světelných podmínek s vysokým kontrastem je pro zabezpečení monitorovaného prostoru nesmírně důležitá. Milesight nabízí technologii Super WDR Pro 3 v 1 do řady Pro a LPR, což zařízením v těchto řadách umožňuje poskytovat profesionálnější služby.Vlastnosti Milesight Super WDR Pro

Méně šumu
Technologie Milesight Super WDR Pro výrazně snižuje šum v obrazu a obraz zobrazuje daleko čistší.

Jasnější pohybující se objekty
Technologie 3v1 umožňuje Super WDR Pro lépe zachytit obraz pohybujících se objektů a nabízí jasný obraz.


Podrobnější zobrazení scény
Díky většímu rozsahu expozice rozšiřuje viditelnost obrazu ve světelných scénách s vysokým kontrastem a zlepšuje identifikaci objektů v kritických scénářích dohledu.

Realističtější barvy
Funkce Super WDR Pro, která je vylepšena v technikách zpracování obrazu, umožňuje obnovit barvy odpovídající skutečnosti.