Mini IP panoramatické kamery Milesight

Mini IP panoramatické kamery

180° panoramatický pohled

Kamera disponuje širokoúhlým objektivem 1.68mm s úhlem záběru 180°. Kamera zobrazí horizontální pokrytí 180° a vertikální pokrytí 95° a dosahuje panoramatického sledování 180°. Obraz narovná do přirozené perspektivy a to vše za využití jediného senzoru.

Rozlišení obrazu až 4K

Obraz kamery nabízí rozlišení až 4K (3840x2160px). Vysoké rozlišení je pro kameru důležité pro zachování vysokých detailů při vytváření videa do přirozené perspektivy.

Kompenzace protisvětla super WDR až 120dB

Kamera zaznamená větší detaily scény se skutečnou reprodukcí barev i za extrémních světelných podmínek či vysokého kontrastu světla a stínů. Komenzace jasových rozdílů je až 120dB.

Vysoká citlivost Ultra Low-light 0,005Lux

Kamera je schopna poskytovat vysoce detailní barevné scény i v prostředí se slabým světlem (dosahujícím 0,005 Lux (barva).

Revoluční výkon IR

Kamera má dvě IR LED diody, které jsou na kameře umístěny tak, aby bylo možné skutečně dosáhnout pokrytí infračerveným světlem 180° obrazu. Dosvit IR je 15 metrů.

Pokročilá analýza obsahu videa (VCA)

Analýza videa nabízí tyto detekční funkce: detekce vstupu do zóny, vystoupení ze zóny, pokročilá detekce pohybu, detekce neoprávněné manipulace s kamerou, detekce překročení linie, detekce podezřelého pohybu v zóně, detekce osoby, počítání osob, ztráta objektu a odložení objektu. Tato videoanalýza je již v ceně kamery.

Tepelná mapa

Tepelná mapa pro přizpůsobení scénářů, analýzu pohybu zákazníků a statistické vyhodnocování.

IP67 & IK10

Tyto kamery jsou určeny pro venkovní použití - nabízi ochranu proti povětrnostním vlivům IP67 a antivandal ochranu s certifikátem IK10.

Vestavěný mikrofon

Díky vestavěnému mikrofonu, který využívá pokročilý kodek, dokáže kamera poskytnout čistější zvuk. Za zmínku stojí, že Milesight používá PTFE membránu k ochraně vestavěného mikrofonu a zajišťuje spolehlivou výkonnost odolnou proti povětrnostním vlivům s krytím IP67.

Promyšlený design

S ultra mini velikostí 95,8 mm x 74 mm x 158,5 mm se jedná opravdu o miniaturní kameru, která je ale bez jakýchkoliv kompromisů co se týče funkčnosti. Snadné použití zaručuje mimojiné i 3-osá mechanická konstrukce. Jednoduchou instalaci zajišťuje integrovaná propojovací krabička, která rozšiřuje prostor pro čisté připojení kabelu. Díky zdrojovému napájení s bodovým kontaktem je tato integrovaná skříňka schopna nabídnout stabilní provoz včetně zachování krytí IP67.

Nabízené varianty kamery
Střední obrázek produktu
Střední obrázek produktu
MS-C5365-PB/V
Venkovní mini IP panoramatická kamera s rozlišením 5 Mpx
MS-C8165-PB/V
Venkovní mini IP panoramatická kamera s rozlišením 8 Mpx (4K)
zobrazit na e-shopu
zobrazit na e-shopu
​​​​​​​
​​​​​​​

Milesight

alternativnitext