Hlavní popis newsletteru

Webinář - Představení Milesight

Vážení zákazníci,
srdečně vás zveme k prvnímu webináři Eurosat, který proběhne ve čtvrtek 8.10 v 9:00 a bude se věnovat představení značky a produktů společnosti Milesight. Webinář je bezplatný, bude trvat přibližně jednu hodinu a probíhat bude prostřednictvím živého vysílání na youtube. Vysílání bude neveřejné, je tedy třeba znát spávný odkaz - https://youtu.be/2dD28kBMHk8.

Kdy webinář proběhne?

Co bude obsahem webináře?

  • Představení značky Milesight
  • Seznámení s porfoliem produktů Milesight
  • Konkurenční výhody kamer a NVR Milesight a důvod proč si právě Milesight vybrat
  • Prostor na vaše dotazy

Nechcete na webinář zapomenout?

Po otevření odkazu na webinář si mohou přihlášení uživatelé na youtube zapnout připomenutí. Slouží k tomu ikona zvonečku v levém rohu obrazovky s textem "Nastavit připomenutí". Youtube vás pak prostřednictvím notifikací upozorní na začínající živé vysílání.

Půl hodiny před začátkem přenosu notifikace rozešleme i my přihlášeným uživatelům na webu Eurosat. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, vyplňte váš e-mail do jednoduchého registračního formuláře na našich stránkách a nejpozději 30 minut před začátkem webináře vám pošleme e-mail s upozorněním.

Pozn.: Pro přístup k webináři se není potřeba předem registrovat, registrace slouží pouze pro účely včasného e-mailového upozornění před začínajícím webinářem.