Panoramatické kamery zachycují širokoúhlý / 360 stupňový pohled na monitorovanou oblast. Tyto typy kamer jsou stále oblíbenější, protože poskytují pohlcující a více interaktivní zážitky, než je tomu u běžných kamer.

Čím to? Využívají objektiv se širokým zorným polem, aby zachytily širší úhel záběru než tradiční kamery, což umožňuje monitorovat větší část prostředí v jednom záběru.

Běžně se používají v aplikacích pro bezpečnostní a dohledové účely, ale také na trhu nemovitostí nebo cestovního ruchu.

Jedna kamera = víc než jedna kamera

Panoramatické dohledové řešení dokáže s jednou kamerou poskytnout panoramatický pohled bez slepých míst. To výrazně snižuje nároky na instalaci více kamer a udržuje dohled nad monitorovanou oblastí přehlednější a jednodušší.

Panoramatická řada kamer Milesight

Díky dosažení ultra vysokého rozlišení až 12 MPx poskytují panorama kamery Milesight úžasný, až 360 stupňový zážitek s nejjemnějšími detaily.

Panoramatické IP kamery mají přirozený talent zajistit úplné pokrytí a eliminovat všechna mrtvá místa v rámci svého 180° / 360° rozsahu zobrazení. Umožní Vám přehled o celé oblasti pouze s jedním objektivem a usnadní úsporu nákladů na instalaci a správu.

Funkce On-board / client-side Dewarping

Dewarping = “Rozbalení” obrazu, zajišťuje korekci zkreslení obrazu způsobeného objektivy typu rybí oko a to přímo v Milesight kamerách. Eliminujete tím nutnost používat pro funkci dewarping další software nebo hardware, což Vám šetří čas i zdroje. Díky on-board dewarping funkci lze opravený obraz prohlížet nebo zaznamenávat bez nutnosti dalšího zpracování.

Inteligentní monitorování 

Panorama kamery Milesight poskytují vysoce kvalitní obraz a inteligentní funkce. Díky čipu Al je schopna rozpoznávat rozsáhlé atributy modelů rozpoznávání lidí, vozidel a objektů. Vzhledem k tomu, že události související s vozidly a lidmi jsou při bezpečnostním monitorování velmi důležité, je podporováno filtrování pro lepší dosažení efektivity. [Záznam z webináře: AI videoanalýza Milesight]

VCA Al: analýza videa s pomocí umělé inteligence

Panoramatické kamery AI řady Milesight dokáží inteligentně filtrovat objekty a zaměřit se na detekci lidí a vozidel při různých událostech, jako je vstup do oblasti, výstup z oblasti, zdržování se, pokročilá detekce pohybu atd. [Čtěte: Inteligentní video analýza (VCA)]

Kompatibilní režimy

Vzhledem k maximální kompatibilitě dohledového systému Milesight jsou panoramatické kamery vybaveny různými vzájemně spolupracujícími funkcemi, jako jsou dva kompatibilní režimy, plug-in free, ONVIF Full Member atd., čímž je dosaženo většího uživatelského pohodlí.

Panoramatické kamery Milesight jsou vybaveny řadou špičkových inteligentních funkcí, jako je AI Deep Learning, pokročilé tepelné mapy a automatické sledování rybím okem. Nabízí tak výkonné a přesné sledovací funkce, které pomáhají bezpečnostnímu personálu pracovat na nejvyšší úrovni.

HTML5 streamování