alternativnitext

Panoramatické kamery Milesight

Panoramatické kamery Milesight poskytují panoramatický pohled v rozsahu 180° / 360° s jediným senzorem. Kamery jsou vybaveny ultra vysokým rozlišením 4K / 12 MP a nabízí podrobný kompletní přehled scény s vysokou čistotou obrazu bez slepých míst.

Miniaturní panoramatické kamery 180°

Ve zkratce: 180° panoramatický pohled, až 4K ultra vysoké rozlišení, IP67, IK10 VCA, H.265

Vhodné pro: chodby, ulice, okolí budov atp.


Panoramatické kamery s pokrytím 360° (rybí oko)

Ve zkratce : 360° panoramatický pohled, 5Mpx nebo 12Mpx vysoké rozlišení, teplotní mapy, automatické sledování, 120dB Super WDR, IP67, IK10, IR přísvit 15m

Vhodné pro: obchody, hotely, školy a kanceláře atp.

Přehled funkcí pro nepřetržitý dohled

Ohromující schopnost dewarpingu
Díky integrovanému dewarping algoritmu mohou panoramatické kamery Milesight plynule a rychle změnit původní sférické obrazy na rovinné obrazy, aby vám poskytly úplný přehled široké oblasti bez zkreslení.

Pokročilá tepelná mapa
Funkce pokročilé tepelné mapy u kamer Milesight slouží k analýze popularity v pásmu dozoru, vizualizuje chování návštěvníků a tím výrazně zvyšuje efektivitu podnikové inteligentní správy.

Dewarping "on-board" nebo na straně klienta
Milesight fisheye kamery podporují dva způsoby dewarpingu. On-board dewarping je pro optimalizovanou integraci s VMS třetích stran. Dewarping na straně klienta poskytuje devět flexibilních režimů prohlížení v režimu Live View i Playback, což vám přináší velkou flexibilitu během provozu.

Automatické sledování
Algoritmus automatického sledování širokoúhlé kamery umožňuje využívat digitální PTZ k lepší ochraně monitorované oblasti.