Hlavní popis newsletteru

Prezentační školení SYSDO

Termíny podzim 2020

Važení zákazníci,

po půlroční pauze jsou znovu obnoveny prezentační školení docházkového systému SYSDO.

SYSDO je moderní docházkový systém fungující v cloudu. Základní funkcí SYSDA je kontrola a správa docházky, tvorba individuálních pracovních plánů a zpracování pracovní docházky ve vhodných formátech pro firemní účetnictví. Docházka je zaznamenávána pomocí biometrických terminálů, které kromě snímače otisků prstů disponují i dvojicí kamer s IR přísvitem pro rozpoznání obličeje. Samozřejmostí je také autentizace pomocí PIN kódu nebo přiložení čipu.

Na prezentaci vám systém SYSDO představíme, ukážeme jak do svého účtu přiřadit docházkové terminály a jaké typy docházkových terminálů vlastně podporujeme. Prakticky předvedeme možnosti systému. Čas bude samozřejmě i na vaše dotazy a v krátkosti vám představíme i přístupový modul docházkového systému.

Termíny prezentačních školení pro podzim 2020

10.9. 2020Pobočka Brno, Brno - Řečkovice
30.9. 2020Pobočka Bratislava, Bratislava
6.10. 2020Pobočka Praha, Praha 9 - Kyje
14.10. 2020Pobočka České Budějovice, České Budějovice
22.10. 2020MBA Kontakt Ostrava, Ostrava
4.11. 2020Pobočka Praha, Praha 9 - Kyje
9.12. 2020Pobočka Hradec Králové, Hradec Králové

Jak začít používat SYSDO?

Rychle. Jednoduše. Bez závazků.

Myslíte, že začít používat docházkový systém u vás ve firmě je složitý proces, a proto to již nějakou dobu odkládáte? Začít používat SYSDO je jednoduché. Celý systém funguje v cloudu, na svých počítačích nic neinstalujete, jediné co potřebujete je připojení na internet a webový prohlížeč.

Pro vyzkoušení SYSDA na 60 dnů zdarma a bez závazku stačí jediné - vyplnit registrační formulář na této stránce. Ihned po registraci můžete začít používat systém SYSDO se vším co nabízí. Do systému můžete zavést libovolný počet zaměstnanců, k dispozici je vám samozřejmě kompletní administrace pro správu pracovních směn, skupin a pozic či správa dovolené. Dostanete jednoduše plnou verzi aplikace bez jakýchkoliv omezení a v případě problémů můžete využít i naši technickou podporu.

O tom jak SYSDO začít používat se dozvíte v tomto videu: