Hlavní popis newsletteru

Webinář - Milesight - Rozpoznávání SPZ

Vážení zákazníci,
srdečně vás zveme k dalšímu webináři Eurosat, který proběhne ve čtvrtek 19.11 v 10:00 a bude se věnovat rozpoznávání SPZ kamerami Milesight. Webinář je bezplatný, bude trvat přibližně půl hodiny a probíhat bude prostřednictvím živého vysílání na youtube. Vysílání bude neveřejné, je tedy třeba znát spávný odkaz - https://youtu.be/GoXMmzCyDnc.

Kdy webinář proběhne?

Co bude obsahem webináře?

  • Představení technologie rozpoznávání SPZ
  • Seznámení s LPR řadou kamer Milesight

Nechcete na webinář zapomenout?

Po otevření odkazu na webinář si mohou přihlášení uživatelé na youtube zapnout připomenutí. Slouží k tomu ikona zvonečku v levém rohu obrazovky s textem "Nastavit připomenutí". Youtube vás pak prostřednictvím notifikací upozorní na začínající živé vysílání.

Půl hodiny před začátkem přenosu notifikace rozešleme i my přihlášeným uživatelům na webu Eurosat. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, vyplňte váš e-mail do jednoduchého registračního formuláře na našich stránkách a nejpozději 30 minut před začátkem webináře vám pošleme e-mail s upozorněním.

Pozn.: Pro přístup k webináři se není potřeba předem registrovat, registrace slouží pouze pro účely včasného e-mailového upozornění před začínajícím webinářem.


Starší webináře

Zmeškali jste nějaký webinář? Žádný problém, naše webináře si můžete prohlédnout i zpětně!