Routeplan

Navrhli jsme komplexní řešení pro Vaše servisní a logistické operace – aplikaci ROUTEPLAN.

Aplikace je připravena k použití u firem, které si chtějí efektivně plánovat logistiku, uspořádat zakázky, zjednodušit přehled pro interní pracovníky a dodávat zákazníkům relevantní informace o plánování termínů.

Pořízením aplikace se Vám otevírá možnost vkládání všech Vašich zakázek na jedno místo a naplánovat pro každého zaměstnance vlastní pracovní harmonogram a servisní výjezdy. Možnost vkládání zakázky má buď Váš zaměstnanec nebo sám zákazník pomocí přátelského webového rozhraní, kde si sám zadá co a kdy od Vaší firmy potřebuje. Vše si můžete vyzkoušet zdarma.

ZAKÁZKA V SYSTÉMU

Z přijatých a vytvořených zakázek automaticky nebo manuálně vznikne "výjezd", který odpovědný pracovník přiřazuje k jednotlivým řidičům, tvoří mu tak jeho úkoly a harmonogram dnů.


A ŘIDIČŮM DÁME VĚDĚT

Každý z nich má chytrý telefon s mobilní aplikací ROUTEPLAN, kam se pomocí vlastních údajů přihlásí. V aplikaci vidí jen vlastní harmonogram výjezdů. S každou novou zakázkou, která je k jménu přiřazena, přichází řidiči na jeho mobilním zařízení notifikace.


PROCES NEJLEPŠÍ VARIANTY

Pracovníka a zákazníka propojují mimo jiné i vzdálenosti. Ty si dokáže pomocí mobilní aplikace optimalizovat sám řidič, kterého navede GPS navigace k příští zakázce – vyhledá nejkratší cestu, spojí vzdálenostně nejvýhodnějším způsobem body, které jsou daný den v harmonogramu.


JDĚTE NA TO ŠETRNĚ

Papíry patří do modrého kontejneru. Během obsluhy zákazníka Vám postačí mobilní zařízení a obejdete se tak bez papírování – přidávejte poznámky, seznam použitých dílů, fotodokumentaci, nahrávejte a procházejte soubory, editujte čárové kódy. A podpis? Podpis od zákazníka si jednoduše vyžádáte na místě přes aplikaci.


PRO VAŠE POHODLÍ

Máte pravidelné měsíční montáže či jinou akci na stejném místě v opakující se čas? Díky systému revizí se dokážete na tento opakovaný zásah nachystat. Z paměti ji přeneste do systému ROUTEPLAN a nosíte s sebou v aplikaci, která Vás vždy dopředu upozorní. Veškeré akce – kromě první, která cyklus zahajuje – jsou vyvolávány přímo aplikací, bez Vaší účasti.JSTE JIŽ UŽIVATELEM APLIKACE NA PODOBNÉM PRINCIPU?

Chybí Vám funkce přidání vlastních názvů jednotlivých sloupců? ROUTEPLAN se Vám přizpůsobí. Atributy zakázky nastavujete dle vlastních procesů – informace, které se v systému objeví, si tvoříte dle individuálních potřeb a pravidel.