Virtuální prohlídky 2N

Fotky produktů už nestačí - vyzkoušejte 3D animaci

Představte si budovu, kde jsou nainstalované produkty 2N® a společně tvoří dokonalé řešení pro kontrolu přístupu a dveřní komunikaci. Že nemáte představivost? Nevadí. Čtěte dál.

Pomocí nové aplikace 2N Virtual Experience vše zažijete na vlastní kůži. Ponořte se do virtuální prohlídky budovy s nainstalovanými produkty 2N®. Nejdřív vyberte typ budovy, který vás zajímá. Je to bytový dům, komerční budova nebo rodinný dům? Řekněme, že bytový dům. Zobrazí se vám přehled všech oblastí, kam můžete naše produkty instalovat. K hlavním vchodovým dveřím reprezentativní 2N® IP Verso, v garážích odolný 2N® IP Force, v apartmánech designová odpovídací jednotka 2N® Indoor Compact.

Zaujal Vás některý z produktů a chcete se o něm dozvědět více? Klikněte na něj a otevře se vám hned několik možností. Produkt otáčejte kolem jeho osy o 360° a podívejte se na něj ze všech stran. Rozložte ho a ověřte si z jakých dílů se skládá. Nebo si jednoduše stáhněte důležité dokumenty o produktu.

Ohromte virtuální prezentací i vaše zákazníky. Na vlastní oči uvidí, že když si pořídí 2N® Mobile Video, můžou návštěvám otevřít dveře z lehátka na zahradě. Ukážete jim, jak elegantně a prakticky vypadá 2N® Indoor Touch 2.0 na stojánku na recepci v komerční budově. Lépe si představí, že instalace 2N® Access Unit 2.0 Bluetooth & RFID ve výtahu urychlí vertikální pohyb osob v rámci bytového domu.

Objevte 3D procházkami po budově nová místa, kde vás ještě nenapadlo naše produkty instalovat.