Hlavní popis newsletteru

Anti Covid opatření

HDK3PRO

Nástěnný bezkontaktní teploměr tělesné teploty s podporou alarmového výstupu (spínací a pulzní signál). Teploměr je určený k instalaci na zeď, na stojan stativu a nebo pomocí oboustranné lepící pásky na hladký a čistý povrch.

Limit tělesné teploty pro alarm je nastavitelný v rozsahu 37 - 38 °C. Dosah měření 5 - 10 cm, Přesnost +/- 0.2 °C, rychlost měření typicky do 0.5 s.


HDK9PRO

Bezkontaktní dávkovač desinfekce a bezkontaktní infra teploměr s optickým a zvukovým alarmem. Zásobník na desinfekci má objem 1000 ml.

Dosah měření 5 - 10 cm, Přesnost +/- 0.2 °C, rychlost měření typicky do 0.5 s.


Přístupová čtečka s měřením teploty

SYSM385C2 je nadčasová čtečka pro identifikaci osob pomocí rozpoznání obličeje s měřením tělesné teploty, rozpoznání nasazené ochranné roušky v systému SYSDO. Čtečka současně podporuje identifikaci pomocí RF čipu MF, NFC / podpora platebních karet, karet ISIC a jiné).


HDS-FRT-DL08

IP termální kamera s duální technologii s VOx (Vanadium Oxide Uncooled FPA) senzorem o rozlišení 256 x 192px a CCD 2MP CMOS Sensor SONY. Kamera vyniká vysokou přesností a rychlostí měření, kdy dokáže měřit až 10 osob současně. Vhodné pro místa s průchodem více jak 100 osob za minutu. Kamera má zabudovaný reproduktor.


Balení 50ks ochranných roušek

Originální balení 50 ks jednorázových ochranných roušek.


Funkce crowd management kamer Milesight

Milesight kamery nabízí řešení správy davu (= crowd management, řízení velkého množství lidí), které usnadňují kontrolu maximálního počtu osob na určeném prostoru.

Funkce počítá osoby vstupující a odečítá osoby vystupující ze snímaného prostoru. Přehledný dashboard znázorňuje obsazenost oblasti a pomáhá k udržování potřebných limitů počtu osob na vyhrazeném místě.

Pro kontrolu davu jsou potřeba síťové kamery Milesight a software Milesight CMS (central management system). Funkce je dostupná pro většinu síťových kamer Milesight.