Webinář Ajax 2022

Webinář - Zabezpečovací systém Ajax 2022

Vážení zákazníci,
srdečně vás zveme k dalšímu webináři Eurosat, který proběhne ve čtvrtek 31.3 v 10:00 a bude se věnovat představení a novinkám zabezpečovacího systému Ajax.

Webinář je bezplatný, bude trvat přibližně hodinu a probíhat bude prostřednictvím živého vysílání na youtube. Vysílání bude veřejné na našem youtube kanálu, už teď si však můžete uložit odkaz, na kterém webinář proběhne - https://youtu.be/E5G9yvTMfqU.

Kdy webinář proběhne?

Co bude obsahem webináře?

  • Představení zabezpečovacího systému AJAX
  • Využití a přednosti systému
  • Novinky pro rok 2022
  • Dotazy

Nechcete na webinář zapomenout?

Po otevření odkazu na webinář si mohou přihlášení uživatelé na youtube zapnout připomenutí. Slouží k tomu ikona zvonečku v levém rohu obrazovky s textem "Nastavit připomenutí". Youtube vás pak prostřednictvím notifikací upozorní na začínající živé vysílání.

Půl hodiny před začátkem přenosu notifikace rozešleme i my přihlášeným uživatelům na webu Eurosat. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, vyplňte váš e-mail do jednoduchého registračního formuláře na našich stránkách a nejpozději 30 minut před začátkem webináře vám pošleme e-mail s upozorněním.

Pozn.: Pro přístup k webináři se není potřeba předem registrovat, registrace slouží pouze pro účely včasného e-mailového upozornění před začínajícím webinářem.


Starší webináře

Zmeškali jste nějaký webinář? Žádný problém, naše webináře si můžete prohlédnout i zpětně!