Webinář Savee

Webinář - Jak svítit úsporněji i bez výměny rozvodů?

Vážení zákazníci,
srdečně vás zveme k dalšímu webináři společnosti Eurosat, který proběhne ve čtvrtek 17.3. 2022 v 10:00 a věnovat se bude představení retrofitu Savee - ovládání světel a ekonomických i ekologických prvků řízení osvětlení.

Webinář je bezplatný, bude trvat přibližně 30 minut a probíhat bude prostřednictvím živého vysílání na youtube. Vysílání bude veřejné, již nyní si můžete zapnout na youtube upozornění - https://www.youtube.com/watch?v=OGJOo6q8TJc.

Kdy webinář proběhne?

Co bude obsahem webináře?

  • představení Savee
  • prvky bezdrátového řízení
  • jak probíhá instalace a konkrétní případy
  • prostor pro dotazy

Nechcete na webinář zapomenout?

Po otevření odkazu na webinář si mohou přihlášení uživatelé na youtube zapnout připomenutí. Slouží k tomu ikona zvonečku v levém rohu obrazovky s textem "Nastavit připomenutí". Youtube vás pak prostřednictvím notifikací upozorní na začínající živé vysílání.

Půl hodiny před začátkem přenosu notifikace rozešleme i my přihlášeným uživatelům na webu Eurosat. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, vyplňte váš e-mail do jednoduchého registračního formuláře na našich stránkách a nejpozději 30 minut před začátkem webináře vám pošleme e-mail s upozorněním.

Pozn.: Pro přístup k webináři se není potřeba předem registrovat, registrace slouží pouze pro účely včasného e-mailového upozornění před začínajícím webinářem.


Starší webináře

Zmeškali jste nějaký webinář? Žádný problém, naše webináře si můžete prohlédnout i zpětně!